APKURE

APKURE

Iespēja regulēt temperatūras režīmu gan centralizēti, gan lokāli. Siltumenerģijas uzskaite katram dzīvoklim ir atsevišķa, rādījumi tiek nolasīti, izmantojot ēkas vadības sistēmu. Gāzes apkures katls uz māju

ELEKTROAPGĀDE

ELEKTROAPGĀDE

No pilsētas elektrotīkla; katram dzīvoklim ir elektroenerģijas skaitītājs.

VENTILĀCIJA

VENTILĀCIJA

“Fresh cup” katrā dzīvojamā telpā. Tualetēs, vannasistabās ir paredzēta piespiedu ventilācija

ŪDENSAPGĀDE

ŪDENSAPGĀDE

Centrālā (pilsētas) ūdensapgāde, karstā un aukstā ūdens skaitītāji katrā dzīvoklī. Uzskaite katram dzīvoklim ir atsevišķa, rādījumi tiek nolasīti, izmantojot ēkas vadības sistēmu.

KANALIZĀCIJA

KANALIZĀCIJA

Notekūdeņu kanalizācija ir pieslēgta pilsētas tīklam. Tualetēs un vannasistabās ir apsildāma grīda un kombinēti (elektrības un ūdens) dvieļu žāvētāji.

KOMUNIKĀCIJAS UN DATU PĀRRAIDES TĪKLI

KOMUNIKĀCIJAS UN DATU PĀRRAIDES TĪKLI

optiskais datu tīkls ar iespēju pieslēgties kabeļtelevīzijas tīklam.

DZĪVOKĻU IEEJAS DURVIS

DZĪVOKĻU IEEJAS DURVIS

Ugunsdrošas (Ei30), ar skaņas izolāciju, ar nerūsējošā tērauda furnitūru. Itāļu ražojuma dabīgā akmens flīžu grīdas apdare hallēs un visos stāvos.

DROŠĪBA

DROŠĪBA

Par iedzīvotāju drošību rūpējas videonovērošanas kameras, namruņi. Daļēji segtajai virszemes autostāvvietai ir nožogota, un barjera kuru var atvērt ar tālvadības pulti.

Tehniskais apraksts

Būvkonstrukcijas

Urbpāļi līdz dolomīta pamatnei un monolītā betona paneļu konstrukcijas. Starpstāvu pārsegumi - no saliekamā dzelzbetona pārseguma paneļiem (22 cm). Ārsienas – betona bloki (240mm)

Fasādes apdare

Fasāde no akmens un koka paneļiem (katrai mājai atšķirīgas), kas ir nostiprināti uz alumīnija profila. Balkoni terases ar metāla nožogojumiem un stiklu. Fasādes papildu siltumizolācija, lai paaugstinātu visas ēkas energoefektivitāti. Kategorija B1.

Logu sistēmas

Trīs pakešu - PVC logi, dziļums 92 mm, ar dubultā stikla paketēm (trīs stikli), ar mūsdienu prasībām atbilstošu skaņas izolāciju, siltumizolāciju un ekoloģiju.

Šķērsgriezumi un specifikācijas

Monolītā betona starpstāvu pārsegumi, starpdzīvokļu un starptelpu sienas nodrošina izcilu lielisku izolāciju . Starpdzīvokļu sienām ir papildu skaņas izolācija no abām pusēm.