Mēs par personas datiem uzskatām personas e-pasta adresi, kuru persona ir norādījusi brīvprātīgi un apstiprinājusi ar rakstisku piekrišanu.

Mēs izmantojam personisko informāciju tikai, lai dalītos ar labākajiem piedāvājumiem.

Hausers, uzticētos personas datus neizplata, nepārsūta un neizmanto nekādā citā veidā, ja vien ar klientu nav noslēgta attiecīga vienošanās vai ja nepieciešamība atklāt informāciju izriet no Latvijas Republikas likumdošanas.

Hausers savā vietnē hausers.lv un elijasnami.lv izmanto sīkfailus, kuru funkcija ir apkopot vispārēju statistiku par mūsu vietnes trafiku, lai paātrinātu vietnes lietošanu un padarītu to ērtāku lietotājiem. Sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietnes informāciju pieejamāku lietotājam. Mēs savā tīmeklī nesekojam personu kustībai.

Sīkdatne ir teksta fails, kuru lietotāja apmeklētās vietnes nosūta un glabā lietotāja datorā. Sīkdatne tiek saglabāta lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammas failu direktorijā. Ja lietotājs iepriekš ir apmeklējis vietni, pārlūks nolasa sīkfailu un nosūta atbilstošo informāciju vietnei vai elementam, kas sākotnēji saglabāja sīkfailu. 

Vietnei ir tiesības atteikt sīkdatņu izmantošanu. Ja vēlaties, jums būs jāmaina pārlūka iestatījumi.

Iesniedzot savu e-pasta adresi un izmantojot Hausers vietni, jūs esat izlasījis un piekritis šiem principiem. Hausers patur tiesības mainīt šo privātuma politiku.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu Turn on Javascript!.