Mūsdienīgi dzīvokļi jaunā dzīvojamā kompleksā, ērtā lokācijā.

Dzīvokļu priekšrocības:
Gaišs un mūsdienīgs interjers ar pilnu dzīvokļa apdari.
Panorāmas skata logi līdz grīdai ar trīskāršu stiklojumu, kas nodrošina plašu skatu un dabisku dienas gaismu.
Augstas kvalitātes santehnika, siltās grīdas sanmezglā.
Vietas iebūvējamamiem skapjiem.
Labiekārtots un slēgts pagalms - velonovietne, bērnu rotaļu laukums.

Atrašanās vieta:
Pateicoties savam unikālajam izvietojumam, nepilnu desmit minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas, Lastādija kļūst par vienu no rajoniem, kas piedzīvos strauju izaugsmi, ko veicinās Rail Baltic izbūve. Jau šobrīd tiek sakārtotas visa ielu infrstruktūra – ir izbūvēta Daugavas promenāde, ielu krustojumu pārbūve, un notiek tramvaja sliežu un pieturu rekonstrukcija, lai pielāgotu zemejam tramvajam. 
Šo vietu ļoti novērtēs visi, kam svarīga pārvietošanās ar kājām, vai sabiedrisko transportu – viss ir pastaigas attālumā vai dažu tramvaju pieturu attālumā. Tāpat arī ļoti ērti piebraucams ar auto – vieta, kur ir iespēja apbraukt sastrēgumus pilsētas centrā no dažādām pusēm, viena no ērtākajām, bet nenovērtētākajām vietām Rīgas centrā no pārvietošanās viedokļa (ir iespēja braukt  pa Lāčplēša ielu, Dzirnavu ielu, Lastādijas ielu, Krasta ielu, Pārdaugavu). 
Tuvākie veikali, kas sasniedzami kājām: Lidl, Depo, Mols, Stockmann, Rīgas centrāltirgus.
Ērts veloceliņš gar Daugavas promenādi – Vecrīga, Krasta iela. 

Pieejamie dzīvokļi:
Projektā ir pieejami arī citi dzīvokļi – no 1-3 istabām. 

Mājas lapā ir pieejama arī virtuālā tūre. 

Papildus informācija:
Dzīvokļa īpašums. Zeme īpašumā.  Cenā iekļauts PVN Nodots ekspluatācijā 2023. gadā. Jauna māja (uzcelta pilnīgi no jauna). 

Dzīvokļa iegādei pieejams aizdevums Jūsu izvēlētajā bankā. Pirmā iemaksa aizdevumam sākot no 5% no dzīvokļa vērtējuma ar Altum programmu.

Lai vienotos par apskates laiku, lūdzu, zvaniet, sūtiet ziņu vai rakstiet ziņu epastā.

Elijas un Lastādijas ielā, Lastādijas kvartālā sevi piesaka jauns mājokļu projekts, kam dots nosaukums “Elijas Nami”. Iedvesmojoties no apkaimes iespaidīgākās augstceltnes – Latvijas Zinātņu akadēmijas, četras projekta mājas nosauktas par godu izciliem, visā pasaulē zināmiem zinātniekiem un māksliniekiem - Leonardo Da Vinči, Alfrēdam Nobelam, Nikola Teslam un Blēzam Paskālam, bez kuru radītā pienesuma pasaulei, iespējams, šobrīd mēs dzīvotu pavisam citādi.

Jaunajās mājās “iekodējot” zinātnes un inteliģences kodu, attīstītāji cer, ka tās, līdzīgi kā Zinātņu akadēmija, ap sevi pulcēs sabiedrības gudros un plaši tverošos prātus, sniedzot apkaimei vēl vienu atjaunotu un sakoptu teritoriju, kā arī atgādinot par vēsturiskām vērtībām. Jaunās mājas ir kā ieguldījums pilsētas apkaimes attīstībā kopumā, piedāvājot jaunus un kvalitatīvus, pieejamu cenu mājokļus, tādējādi paplašinot to pilsētnieku un sabiedrības loku, kas ikdienā apdzīvo Elijas un Lastādijas ielas apkārtni – jauni, darba tirgū aktīvi cilvēki, ģimenes un visi tie, kuriem svarīgi dzīvot jaunā, svaigā un mūsdienīgā mājoklī, apkaimē ar lielu potenciālu.

Projektā ir 60 dzīvokļi. Šobrīd savus jaunos īpašniekus jau ir atraduši ap 70% dzīvokļu. Nenokavē, nāc un izvēlies savu dzīvokli! 

Tavu jauno māju iedvesmotāji!

Blēzs Paskāls Maskavas iela 31

Paskāls bija franču rakstnieks, matemātiķis, fiziķis un reliģijas filozofs. Viņu uzskatīja par bija brīnumbērnu, kuru izglītoja viņa paša tēvs, kurš strādāja par ierēdni. Paskāls sākotnēji pievērsās dabas un dažādām praktiskajām zinātnēm. Viņš izveidoja primitīvus mehāniskos kalkulatorus, pētīja dažādus šķidrumus un precizēja spiediena un vakuuma jēdzienus.

Nikola Tesla Maskavas iela 33

Serbu izcelsmes izgudrotājs, fiziķis, mašīnbūves un elektrotehnikas inženieris Nikola Tesla emigrēja uz Ameriku 1884. gadā, 1891. gadā kļūdams par ASV pilsoni. Viņš plašāk pazīstams kļuva ar savu ieguldījumu elektrības un magnētisma pētījumos 19. gadsimta beigās un 20. gadsimta sākumā.

Alfrēds Nobels Maskavas iela 35

Nobels bija zviedru ķīmiķis, inženieris un izgudrotājs. Pazīstams kā dinamīta izgudrotājs un Nobela prēmijas dibinātājs. Nobels nodarbojās ar sprāgstvielu pētīšanu, kā arī ar nitroglicerīna ražošanu. 1867. gadā viņš patentēja nitroglicerīna maisījumu ar porainām vielām — dinamītu. Pavisam Nobels ieguvis 355 patentus.

Leonardo Da Vinči Elijas iela 26

Leonardo Da Vinči bija Toskānas izcelsmes zinātnieks ar enciklopēdijas cienīgām zināšanām dažādās jomās. Viņš bija izcils arhitekts, anatoms, botāniķis, skulptors, inženieris, izgudrotājs, matemātiķis, gleznotājs, mūziķis un rakstnieks. Viņu uzskata par vienu no pasaulē izcilākajiem gleznotājiem un dižākajiem ģēnijiem, par talantīgāko cilvēku, kāds jebkad ir dzīvojis.