Attīstītājs logo

 

“Hausers” ir uzņēmums, kas jau 16 gadus nodarbojas ar nekustamā īpašuma attīstīšanu un būvniecību kā galvenais uzņēmējs. Igaunijā lielāko daļu projektu esam projektējuši un būvējuši paši, kas nozīmē to, ka piedalāmies ēkas tapšanā, sākot no pirmās idejas līdz tās realizēšanai. Mums ir svarīgi piedāvāt kvalitatīvus, savlaicīgus, elastīgus un klienta interesēm atbilstošus pakalpojumus. Mēs vēlamies atbilst klientu vēlmēm, būt tiem pieejamiem un noderīgiem ar padomu.

 

Komanda

Mūsu brīnišķīgajā komandā ir savas nozares labākie speciālisti, uzticami, darboties griboši un talantīgi jaunieši ar inženiera izglītību, kuri novērtē viedu būvniecības vadību.

 

Mūsu vērtības

Mūsu pamatvērtības ir uzticamība, nodarbošanās ar to, kas mums patīk un ko mēs mākam, darbošanās ar pilnīgu atdevi un pozitīva domāšana.

Mūsu misija ir uzlabot cilvēku dzīves, brīvā laika pavadīšanas un darba vidi. Mēs uzlabojam pasauli, palīdzot cilvēkiem iekārtot jaunu un labāku mājokli vai modernas darba telpas.

Mūsu misija ir arī būt gudram (igauņu val. - TARK) būvniecības un nekustamā īpašuma uzņēmumam. Igauņu valodas vārds TARK nes sevī arī nozīmi, kas atspoguļo uzņēmuma kultūru:

Sekmīgs

Sekmīgs

Tulemuslik

Godīgs

Godīgs

Aus

Racionāls

Racionāls

Ratsionaalne

Atbildīgs

Atbildīgs

Kohusetundlik