APKURE

APKURE

Iespēja regulēt temperatūras režīmu gan centralizēti, gan lokāli. Siltumenerģijas uzskaite katram dzīvoklim ir atsevišķa, rādījumi tiek nolasīti, izmantojot ēkas vadības sistēmu. Gāzes apkures katls uz māju. Vannasistabās ir siltās grīdas (elektrība).

ELEKTROAPGĀDE

ELEKTROAPGĀDE

No pilsētas elektrotīkla; katram dzīvoklim ir elektroenerģijas skaitītājs. Katrs iedzīvotājs slēdz savu līgumu ar elektrības piegādātāju.

VENTILĀCIJA

VENTILĀCIJA

“Fresh cup” ventilācija katrā dzīvojamā telpā. Virtuvēs, vannasistabās ir piespiedu ventilācija.

ŪDENSAPGĀDE

ŪDENSAPGĀDE

Centrālā (pilsētas) ūdensapgāde, karstā un aukstā ūdens skaitītāji katrā dzīvoklī. Uzskaite katram dzīvoklim ir atsevišķa, rādījumi tiek nolasīti, izmantojot ēkas vadības sistēmu.

KANALIZĀCIJA

KANALIZĀCIJA

Kanalizācija ir pieslēgta pilsētas tīklam.

KOMUNIKĀCIJAS UN DATU PĀRRAIDES TĪKLI

KOMUNIKĀCIJAS UN DATU PĀRRAIDES TĪKLI

Optiskais datu tīkls (optiskais internets) ar iespēju pieslēgties arī kabeļtelevīzijas tīklam.

KĀPŅUTALPA, IEEJA, DZĪVOKĻA DURVIS

KĀPŅUTALPA, IEEJA, DZĪVOKĻA DURVIS

Dzīvokļa durvis - ugunsdrošas (Ei30), ar skaņas izolāciju, ar nerūsējošā tērauda furnitūru. Itāļu ražojuma dabīgā akmens flīžu grīdas apdare hallēs un visos stāvos. Slēdzamas kāpņutelpas ar kodiem. Īpaši drošas dzīvokļa atslēgas.

DROŠĪBA

DROŠĪBA

Slēgts iekšpagalms. Visas kāpņutelpas ar ieejas kodiem un modernu namruni, iespējams aizslēgt katram ar sava dzīvokļa atslēgu. Ielu apgaismpojums un pagalma apgaismojums.

Facilities and Equipments

Būvkonstrukcijas

Urbpāļi līdz dolomīta pamatnei un monolītā betona paneļu konstrukcijas. Starpstāvu pārsegumi no monolītā betona paneļiem (22 cm). Ārsienas – Fibo pamatu bloki (30 cm).

Fasādes apdare

Fasāde no akmens un koka paneļiem (katrai mājai atšķirīgas), kas ir nostiprināti uz alumīnija profila. Plašas terases ar metāla nožogojumiem un stiklu. Fasādes papildu siltumizolācija, lai paaugstinātu visas ēkas energoefektivitāti. Kategorija B1.

Logu sistēmas

PVC logi, dziļums 92 mm, ar dubultā stikla paketēm (trīs stikli), ar mūsdienu prasībām atbilstošu skaņas izolāciju, siltumizolāciju un ekoloģiju.

Šķērsgriezumi un specifikācijas

Monolītā betona starpstāvu pārsegumi, starpdzīvokļu un starptelpu sienas nodrošina izcilu lielisku izolāciju . Starpdzīvokļu sienām ir papildu skaņas izolācija no abām pusēm.